Insekt prezentuje "Mendę 2.0."
17 stycznia 2020 roku to data oficjalnej premiery handlowej nowej płyty śląskiej grupy Insekt zatytułowanej "Menda 2.0.".
2019-10-25, 12:33

Jak pisze o sobie sam zespół, Insekt to 'nieokiełznane, hałaśliwe, rockowe trio' oraz 'bezpańskie psy polskiego rocka, nieustannie kroczące swoją własną drogą, bez kagańca w postaci wytwórni, głusi na sugestie by zwolnić i ucichnąć.' Muzycy formacji pochodzą z Pszczyny oraz Goczałkowic, których połączyła siła rocka. Kapela istnieje około 12 lat i ma na swoim koncie kilka EP, masę koncertów, a także sporo udanych supportów, jak np. przed Organkiem, Lao Che czy Happysad.

Niedawno ukazał się longplay "Menda 2.0". Na krążku znalazło się 7 utworów, które powstawały na przestrzeni ostatnich 5 lat działalności składu oraz bonus w postaci numeru "Tam w Raciborzu koło kościoła". Kawałek został nagrany na specjalną składankę, która została wydana na 100-lecie I Powstania Śląskiego.

Płyta jest już dostępna na popularnych serwisach streamingowych oraz można ją zamówić pisząc na adres: insektkontakt@gmail.com. Od 17 stycznia album będzie dostępny w ogólnopolskich sieciach handlowych. 

"Pożeracz": https://youtu.be/AE_3FoPuUBo

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
insekt.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy