Magdalena Meg Krzemień zapaliła 'Światło'
„Światło” to najnowszy singiel Magdaleny Meg Krzemień – wokalistki, finalistki The Voice of Poland 8 i artystki związanej z projektem My Name Is New. Nieco ponad rok po wydaniu debiutanckiej piosenki „Zoya” wraca z równie osobistą kompozycją, która powstała we współpracy z Marcinem Borsem. Do utworu został zrealizowany teledysk z udziałem aktora Tomasza Ciachorowskiego.
2020-10-28, 10:54

Magdalena Meg Krzemień to związana z Opolem artystka, która wczesną jesienią 2019 roku singlem „Zoya” zadebiutowała w projekcie My Name Is New. Wokalistka, znana do tej pory przede wszystkim z działań z Mateo Pazem i udziału w talent show The Voice of Poland, rozpoczęła tym utworem solową podróż, która po roku doprowadziła ją do kolejnej piosenki.

"Światło": https://youtu.be/t92F0wN57BA

„Światło”, to utwór, który powstał przy współpracy z producentem muzycznym Marcinem Borsem, a także ze świetnymi muzykami w osobach: Marcina Juszczyszyna, Michała Lewickiego oraz Dominika Jończyka. Brzmieniowo kompozycja zbudowana jest na popowym fundamencie i wypełniona elektronicznymi oraz gitarowymi elementami.

Całość w pełni określa temperament samej artystki, która choć jest silną kobietą, to zmaga się z własnymi emocjonalnymi bolączkami. Tak opowiada o nim sama MEG: „Utwór "Światło" opowiada o moich przeżyciach, także niekoniecznie tych dobrych. Numer naszpikowany jest metaforami, które mają dla mnie bardzo sentymentalne znaczenie. Motywem przewodnim utworu jest światło, które daje nadzieję i siłę na lepsze jutro.”

Do „Światła” powstał również teledysk, do którego artystka zaprosiła aktora Tomasza Ciachorowskiego, znanego z takich produkcji filmowych jak "Linia Życia" czy "Afganistan", z którym odegrała burzliwą relację damsko-męską. Jak wiemy, w życiu takie historie niekoniecznie kończą się happy'endem. Reżyserem teledysku jest Bartosz Satora.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
meg-krzemien.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy