Liver z nowym singlem "Tobacco Tear"
Stacjonująca na Podkarpaciu rockowa grupa Liver zaprezentowała kolejny klip z wydanego jesienią tego roku debiutanckiego mini-albumu "#1".
2020-12-17, 22:47

To jedna z najspokojniejszych piosenek na płycie "#1". Wyróżnia ją bardzo stylowe, mięsiste,  analogowe brzmienie, przy czym utwór nie traci na swojej subtelności. W tym utworze zespół powędrował trochę w stronę americany i country rocka. „Tobacco Tear” nadaje się idealnie na długie zimowe wieczory.

Liver to zespół który powstał na początku 2020 roku. Młody zdolny gitarzysta, kompozytor i autor tekstów Szymon Grela w połączeniu z doświadczeniem basisty Mirosława Greli i perkusisty Roberta Winczowskiego serwują nam wyjątkową mieszankę muzyczną: klasyczny rock z domieszką bluesa, country, funky i wielu innych gatunków muzycznych. Zespół Liver czerpie pełnymi garściami z tego co najlepsze w muzyce. Jak twierdzi basista zespołu: ''Po latach poszukiwań czas  na granie muzyki która sprawia nam najwięcej przyjemności. Koniec z kalkulowaniem. Publiczność bardzo szybko wyczuwa to czy muzycy są autentyczni w tym co robią''.

"Tobacco Tear": https://youtu.be/4J1bChYoTFc

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
liver.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy