Katowicki kwartet LAB wydał debiutancką ep-kę
"Euforia" to tytuł debiutanckiego wydawnictwa katowickiej grupy LAB, w skład której wchodzą muzycy takich zespołów jak: Animators, Niadra czy Negatyw.
2021-02-17, 17:20

LAB to odpowiedź na to co dzieje się na ulicach miast, aktualny komentarz w muzycznej pigułce i suma emocji czterech indywidualistów. LAB rozgrywa się w tramwajach, autobusach, miejskich parkach czy pustych salach kinowych. Lab to śmiech, empatia i nienaturalnie dzika miłość w czystej postaci. LAB obserwuje, krzyczy i chce więcej - tylko więcej. 

Klip "Powietrze": https://youtu.be/g_JIzsJ_eDg

Zespół LAB został założony w styczniu 2020 r. jako nowy projekt muzyków związanych z takimi zespołami jak: Animators, Don’t You Bear, Niadara czy Negatyw. Większość utworów powstała w trakcie pierwszego lock downu spowodowanego epidemią COVID-19, gdy muzycy spotykali się głównie online. Materiał na pierwsze EP zespołu pt. „Euforia” został zarejestrowany w łódzkim studiu Manximum Records, a za nagrania, mix i mastering był odpowiedzialny młody producent Franciszek Stępień. Krążek został wydany własnym nakładem 10 lutego 2021 r., a jego premierę zwiastuje singel „Powietrze”.

Bartosz Bednarczuk - wokal, gitara

Aleksander Goławski - bas, wokal

Karol Caputa - gitara, wokal

Lesław Nowak - perkusja

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
lab.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy