Duet Rozmazani na ciężkie czasy
"Hard Times" to nowa propozycja duetu Rozmazani utrzymana w stylistyce Peaches i Recoil.
2022-01-29, 19:05

Rozmazani: ""Hard Times" to wyrazisty i agresywny rytm w stylu Peaches z chłodnym i apatycznym wokalem. Niektórzy słyszą tu również wpływ Recoil. To nie pierwszy utwór opublikowany po wydaniu ostatniej płyty jednak pierwszy, który pojawi się na kolejnej. W takim klimacie chcemy utrzymać materiał". 

"Dzieli nas 250km, łączy Internet, pasja do muzyki, Logic Pro X oraz urządzenia do rejestracji dźwięku. Nagrywamy osobno, na odległość, tworzymy w dwóch różnych światach: On syntetyczny, EBM, electro, Ona rozmazana między industrialem, rockiem alternatywnym oraz jazzem i klasyką wyssanymi z mlekiem… taty. Wynikiem współpracy jest elektronika z połamanymi rytmami, surowe pianino wybijające się spod syntetyzatorów i brudnego basu. Wszystko to okraszone wielogłosami". 

Pierwsza płyta ROZMAZANYCH - "SYNTHuzjazm" ukazała się we wszystkich serwisach streamingowych 28 maja 2021. Składają się na nią utwory powstałez muzycznych strzępków przesyłanych sobie wzajemnie na różne okazje: urodziny, na dobranoc, na dzień dobry.

Klip "Hard Times": https://youtu.be/pue0Ha354kc

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy