Pierwszy winyl Das Moon już w przedsprzedaży
Można już zamawiać winylową wersję płyty "Weekend In Paradise" warszawskiej grupy Das Moon.
2016-04-21, 09:04

Winyl "Weekend In Paradise" ukaże się 3 czerwca tego roku nakładem wytwórni Requiem Records. Na płycie znajdzie się oryginalna zawartość albumu plus nowy, bonusowy utwór zatytułowany "Very Sick". Wydawnictwo będzie limitowane do 300 sztuk.  Przedsprzedaż na stronie wydawcy będzie prowadzona do dnia 27 maja 2016 r.

Pierwsze 100 osób, które dokonają zakupu w przedsprzedaży, na stronie wydawnictwa www.shop.requiem-records.com, otrzyma przedpremierowo nowy utwór "Very Sick" jako mp3 na e-mail z zamówienia, a w dniu premiery zostanie do nich wysłana edycja winyla zawierająca dodatkowo plakat + 2 naklejki. Wszyscy kupujący winyl, będą mogli pobrać wersję elektroniczną płyty dostępną po premierze. 

W planach zespołu w najbliższym czasie jest także wydanie na winylu pierwszej płyty "Electrocution". Obecnie zespół kończy prace nad swoją trzecią płytą, której tytuł nie jest jeszcze znany.

Das Moon to muzyczna podróż w czasie - w przeszłość i... w przyszłość. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny, jak Einstürzende Neubauten, Laibach, Kraftwerk czy Depeche Mode, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl. Znaki rozpoznawcze? Duża dawka elektroniki z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych, a także hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K.

Das Moon w obecnym kształcie istnieje od pięciu lat. Zespół tworzą trzy różne, silne osobowości, które doskonale się dopełniają. Daisy K. jest wokalistką i poetką; DJ Hiro Szyma - didżejem, perkusistą i absolwentem warszawskiej ASP, a Musiol - producentem muzyki elektronicznej i multimediów oraz prawnikiem.

Track lista winyla "WEEKEND IN PARADISE":

Side A: RAVEN / MEAT / PET / VIOLENT LULLABY / VERY SICK

Side B: JUNKIE / RUN / STORM / NOT A HAPPY SONG / BEST BOY IN TOWN

Utwór "Run": https://www.youtube.com/watch?v=718kVbVqxAs

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy