DAS MOON prezentuje nowy teledysk
Dziś odbyła się premiera winylowej wersji albumu "Weekend In Paradise" grupy Das Moon. Z tej okazji zespół przygotował nowy teledysk.
2016-06-03, 16:07

Winyl "Weekend In Paradise" ukazał się 3 czerwca nakładem wytwórni Requiem Records. Na płycie znalazla się oryginalna zawartość albumu plus nowy, bonusowy utwór zatytułowany "Very Sick". Wydawnictwo będzie limitowane do 300 sztuk.

W planach zespołu w najbliższym czasie jest także wydanie na winylu pierwszej płyty "Electrocution". Obecnie zespół kończy prace nad swoją trzecią płytą, której tytuł nie jest jeszcze znany.

Das Moon to muzyczna podróż w czasie - w przeszłość i... w przyszłość. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny, jak Einstürzende Neubauten, Laibach, Kraftwerk czy Depeche Mode, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl. Znaki rozpoznawcze? Duża dawka elektroniki z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych, a także hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K.

Das Moon w obecnym kształcie istnieje od pięciu lat. Zespół tworzą trzy różne, silne osobowości, które doskonale się dopełniają. Daisy K. jest wokalistką i poetką; DJ Hiro Szyma - didżejem, perkusistą i absolwentem warszawskiej ASP, a Musiol - producentem muzyki elektronicznej i multimediów oraz prawnikiem.

Klip "Violent Lullaby": https://www.youtube.com/watch?v=v86tgTEtUus

Najbliższe koncerty zespołu:

3 czerwca, Warszawa, Hydrozagadka (+ Sexy Suicide, The Cuts)

4 czerwca, Olsztyn, Nowy Andergrant (VI Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode)

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy