Nowy teledysk od Sexy Suicide
"Diary of Moon" to trzeci klip duetu Sexy Suicide z albumu "Intruder".
2016-09-08, 09:10

Wokalistka Marika Tomczyk tak mówi o klipie "Diary of Moon": 

"Klip, podobnie jak i piosenka opowiada o mrocznym przyjacielu, który niczym koszmar senny pojawia się w nocy. Bohaterka klipu żądna przygód wyrusza w miasto wiedząc, że go spotka. Niestety ten romans kończy się z każdym wschodem słońca. Ponieważ ta znajomość istnieje tylko pod osłoną nocy". 

Strona wizualna teledysku utrzymana jest w jakości rodem z kasety VHS, co ma podkreślić miłość zespołu do popkultury z lat 80. ubiegłego wieku. 

Sexy Suicide to warszawsko-sosnowiecki duet grający melancholijną muzykę synthpop - industrial, opartą na brzmieniu starych instrumentów elektronicznych. To electro popowa grupa mocno osadzona muzycznie w klimatach lat 80-tych XX wieku. Sporo koncertują, nie tylko w Polsce. Są zapraszani na prestiżowe imprezy i festiwale muzyki elektronicznej w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii. W skład duetu wchodzą: charyzmatyczna wokalistka Marika Tomczyk (wokal, teksty, linie, chórki) i mroczny, tajemniczy mistrz drugiego planu - Bartłomiej "Poldek" Salamon (muzyka, syntezatory, sampling, programowanie). Są oryginalni i  zdeterminowani, aby muzyka synth popowa wyszła poza ramy zamkniętych imprez i mrocznych klubów. 27 maja 2016 roku pojawił się w sklepach ich debiutancki krążek zatytułowany "Intruder". 

Teledysk "Diary of Moon": https://www.youtube.com/watch?v=WyMj7p2AqWU

Najbliższe koncerty Sexy Suicide: 

10.09. Festiwal Polyana - Ukraina

17.09. Częstochowa, Carpe Diem

18.09. Warszawa, Rejs

15.10. Będzin, DM Ultra Party

28.10. Kalisz, Ambient Festival

29.10. Kalisz, Fanaberia

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy