Na Tak w "Rzece"
Formacja Na Tak zaprezentowała nowy klip do utworu "Rzeka". Film został zarejestrowany na terenie kompleksu pałacowego w Lubostroniu niedaleko Bydgoszczy.
2016-09-08, 09:14

Zamiarem zespołu było zestawienie tekstu piosenki z klasycystyczną przestrzenią, aby nieco przesunąć utwór w czasie i umiejscowić go w zupełnie innej epoce. Tak oto piosenka, która postuluje, by nie podążać beztrosko za trendami nabiera zupełnie nowego sensu w nietypowym otoczeniu. 

"Ewolucja" to album muzycznie różnorodny. „Wciąż używamy stylistyki jako narzędzia do wyrażania treści, które uważamy za szczególnie istotne”- mówią o swojej płycie twórcy.

Warstwa tekstowa koncentruje się wokół człowieka i iluzji, na której oparł swoją kulturę. Podejmuje temat lęku przed końcem, demonstruje tęsknotę za autentycznie wolnym światem. Pojawia się też kilka wątków o wyrazie bardziej intymnym.

Album zawiera 18 utworów opowiadających o odpowiedzialności, ignorancji i krzywdzie, którą stylizuje się na obietnicę lepszej egzystencji. Płyta powstawała w domowym studiu w Bychawce na Lubelszczyźnie od marca 2014 do lutego 2016 roku.

W maju tego roku Na Tak dotarło do finału 11 edycji Must Be The Music. 

Teledysk "Rzeka": https://www.youtube.com/watch?v=a2uV01t6cWE

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy