Album "Ziemowit" to drugie długogrające wydawnictwo w dyskografii Administratorra Electro. Znajdą się na nim następujące kompozycje:
1. Łokieć
2. Fan
3. Taś Taś
4. Taś Taś część 2
5. Złoty Pociąg
6. La vagina de la muerte
7. Piekło?
8. Sama się przytulaj
9. W telewizji
10. Zbudujemy bazę
11. Czekamy na cud
12. Kropka nad „z"
Oto zapowiedź płyty: https://www.youtube.com/watch?v=VVwkOYA7zqo
Muzycznym celem, który przyświecał pracy w studio było wyróżnienie elektronicznej sfery projektu, tak aby stała się ona dominującym akcentem płyty. Brzmienia mają swoje korzenie w latach osiemdziesiątych, a syntezatory, których użyto do realizacji nagrań pochodzą właśnie z tamtego okresu. W stosunku do poprzedniej płyty Administratorra Electro, elektronika jest bardziej selektywna, a ilość zastosowanych brzmień mniejsza. Cały materiał powstał w studio, ale podstawy utworów stworzone zostały na gitarze, przez co ich źródło wypływa bezpośrednio z alternatywnego rocka. Administratorr Electo to również żywe instrumenty, które zostały użyte w czasie nagrań - obok tradycyjnych instrumentów pojawiły się również niekonwencjonalne perkusjonalia (butelki, rożnego rodzaju blachy i inne materiały z odzysku), które wzbogaciły gamę brzmień. Płyta Ziemowit zrealizowana został w studio Serakos w drugiej połowie 2015 r., a jej producentami są Robert i Magda Srzedniccy którzy odpowiedziami są brzmienie min. takich zespołów jak Riverside, Farben Lehrer, Komety, Lesław i Administratorr, Pustki, Skowyt.
ADMINISTRATORR ELECTRO to trio powołane do życia w 2013 r. przez Bartosza „Administratorra” Marmola, który poza realizowaniem się w macierzystej formacji Administratorr, oraz kontynuowaną współpracą z Lesławem (Komety) przy projekcie „Piosenki o Warszawie”, poszukuje wciąż nowych brzmień i form prezentacji własnej twórczości. Wynikiem tych poszukiwań jest właśnie ADMINISTRATORR ELECTRO, w skład którego, obok Marmola, wchodzi także Paweł Kowalski (Stop mi!, Latające Pięści).
Na pierwszą płytę zespołu weszły utwory napisane jeszcze w latach 90-tych. Dlatego też teksty dotyczą bezpośrednio tego okresu w życiu Marmola, które spędził gdzieś w małym i zapomnianym "środku nikąd".
"Jest to podróż w czasy końca ubiegłego wieku do prowincjonalnej polskiej krainy w której przypadło mi roztrwonić bezpowrotnie i z przyjemnością własną młodość" - wspominał Bartosz - "w związku z tym płyta nosi tytuł „Sławnikowice- Zgorzelec 17:10” i oznacza dokładny czas odjazdu ostatniego autobusu z mojej rodzinnej miejscowości do najbliższego miasta, które było wówczas moim centrum cywilizacji”.
Album "Ziemowit" można zamawiać pod poniższymi linkami:
http://www.jimmyjazz.pl/product-pol-10775-Ziemowit.html
http://www.winylbox.pl/pol_m_ADMINISTRATORR-1771.html