"Wykolejona" Maszyna
Pochodząca z Kraśnika grupa Maszyna zaprezentowała nowy singel z debiutanckiego albumu "Miliony słów". Płyta jest od kilku dni dostępna na całym świecie w dystrybucji cyfrowej.
2016-10-17, 12:45

Zespół powstał w 2011 roku. Ich muzyka to szeroko pojęty hard rock / metal. Mają na koncie demo nagrane w 2012 roku zatytułowane "Dziki kraj", sporo zagranych koncertów, m. in. u boku: Proletaryatu, Złych Psów, Corruption, Kabanosa, Ciryam. W 2013 roku utwór "Maszyna" pochodzący właśnie z tego demo, utrzymywał się przez wiele tygodni na pierwszym miejscu listy przebojów radia Klasycy Rocka.                                                                                     

W 2014 roku wygrali eliminacje do pierwszej edycji Opole Metal Festiwal (obecnie Dark Fest) zdobywając jednocześnie wyróżnienie jury i zagrali w Grodzie Rycerskim w Byczynie u boku m. in. Turbo, Eier, The Sixpounder, Drown My Day. Rok później zaprezentowali się na żywo na trasie największego maratonu w kraju, czyli Orlen Warsaw Marathon, a także znaleźli się w finałowej dziesiątce Rock May Festival, podczas którego  zaprezentowali swój materiał na skierniewickiej scenie. 

Album "Miliony słów" jest dostępny w największych i najbardziej popularnych platformach dystrybucji cyfrowej takich jak: Deezer, iTunes, Muzo.pl, Google Music, Wimp, Spotify.  

"Wykolejony": https://youtu.be/pCdWNXBUAPk

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
maszyna_foto.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy