Nowy teledysk DAS MOON czyli pierwsza zapowiedź trzeciej płyty
Warszawskie trio DAS MOON zaprezentowało teledysk do nowej kompozycji „Gone”.
2016-12-23, 11:31

„Gone”: https://youtu.be/Kh1d0TaHq5A

Teledysk „Gone” jest zapowiedzią nowej płyty zespołu Das Moon, która ukaże się wiosną 2017 roku. Album będzie nosił tytuł „Dead”. Będzie to trzecia płyta długogrająca warszawskiego trio.

Autorką scenariusza i reżyserką teledysku jest Ewa Solonia, zdjęcia są autorstwa fotografki Kariny Wojciechowskiej, tajemniczą,  „nieziemską” bohaterkę klipu, który rozgrywa się na ulicach Paryża gra Wiktoria Kopel, a montaż jest dziełem Agaty Schultz. Tekst piosenki "Gone" napisała, jak zwykle, Daisy K. wokalistka  zespołu i poetka.

Das Moon to muzyczna podróż w czasie - w przeszłość i... w przyszłość. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny, jak Einstürzende Neubauten, Laibach, Kraftwerk czy Depeche Mode, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl. Znaki rozpoznawcze? Duża dawka elektroniki z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych, a także hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K.

Das Moon istnieje od 2010 roku. Zespół tworzą trzy różne, silne osobowości, które doskonale się dopełniają. Daisy K. jest wokalistką i poetką; DJ Hiro Szyma - didżejem, perkusistą i absolwentem warszawskiej ASP, a Musiol - producentem muzyki elektronicznej i multimediów oraz prawnikiem.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy