"Polski" teledysk Hello Taylor
Ukazał się nowy klip Hello Taylor do utworu "Say You Love Me". W klipie zostały wykorzystane materiały nagrane podczas kwietniowych występów amerykańskiego artysty w Polsce.
2017-05-12, 11:02

Hello Taylor zagrał w kwietniu w Warszawie, Łodzi, Chorzowie i Wrocławiu u boku brytyjskiej grupy ROOM94. 

Hello Taylor to solowy projekt Hooda Taylora, pochodzącego z Kalifornii multiinstrumentalisty, wokalisty i kompozytora. Zaczął on grać na pianinie i gitarze już w wieku 4 lat. Stanął na czele grupy Crown Jewel Defense, która została okrzyknięta mianem „Hottest Guitar Bands of the Year 2012” przez Total Guitar Magazine i otwierała koncerty amerykańskiej formacji All Time Low. Dzięki przyjaźni Taylora z Justinem Hawkinsem, Crown Jewel Defense zagrało dwa tournée u boku słynnego The Darkness.

Pod koniec 2014 roku Taylor zawiesił działalność Crown Jewel Defense i zaczął pracę nad nowym projektem muzycznym Hello Taylor. W międzyczasie brał udział w komponowaniu utworów dla finalistów programu Amercian Idol. Hello Taylor ma już na koncie kilkanaście piosenek, które są publikowane na oficjalnym profilu FB artysty w każdy pierwszy piątek miesiąca - od marca 2016 roku.

Teledysk "Say You Love Me": https://youtu.be/_ZNrLskoGnI

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
hellotaylor-3.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy