Octavia Kay "Zamyka Oczy"
Prezentujemy najnowszy teledysk Octavii KAY do utworu „Gdy zamykam oczy”.
2017-06-13, 11:29

Piosenka została wybrana do grona konkursu Debiuty, który miał odbyć się na tegorocznym festiwalu piosenki w Opolu.

„Utwór opowiada o trudnych relacjach między ludźmi. Odnosi się do intymnego, osobistego konfliktu, który może wystąpić w rodzinie, w związku. Dotykają mnie historie osób, które jednego dnia przeżywają wzniosłą, piękną miłość a chwilę później potrafią opowiadać o tej samej osobie z nienawiścią…ale dla pewności dodam, że wszystkie postaci występujące w teledysku są fikcyjne, pokazane miejsca nie istnieją, a ja nigdy w nich nie byłam. Uczucia pokazane w klipie są autentycznie „wygrane” - tak o swoim najnowszym teledysku i utworze, dla którego powstał" - opowiada Octavia.

Singiel "Gdy zamykam oczy" zwiastuje nowa płytę Octavii, której premiera planowana jest jeszcze w tym roku.  Jaka będzie to płyta? Octavia uchyla rąbka tajemnicy. „To wypadkowa moich aktualnych zainteresowań muzycznych, które mogę zamknąć określeniem FUTURE POP. Choć to moja w pełni autorska płyta, znajdą się na niej też  muzyczne, gościnne ciekawostki. Jeden z utworów na płycie został wyprodukowany przez Troya Millera, ostatniego perkusistę grającego z nieodżałowaną Amy Winehouse. Będzie też utwór, który nazywam swoją „wokalno-muzyczną” wizytówką, skomponowany prze Tomasza Szymusia (dyrygent, m.in. w programie Taniec z gwiazdami).”

Octavia pochodzi z Polski, ale żyje i pracuje także w Londynie. Jest utalentowaną piosenkarką - posiada skalę głosu obejmującą cztery oktawy, pisze zarówno muzykę jak i teksty. Jest flecistką oraz absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Podyplomowego Studium Jazzowego im. H. Majewskiego w Warszawie. Stypendystką Conservatorium A. Casselli w L'Aquilli i Santa Cecilia w Rzymie we Włoszech (flet poprzeczny i śpiew operowy). 

"Gdy zamykam oczy": https://youtu.be/zSts0oXLDcs

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
octavia_foto.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy