Nowy teledysk Octavii Kay
Teledysk do „Plus Minus Infinity” (Nick Caramel Remix)” został wyprodukowany przez Cosmo Entertainment LTD. i wyreżyserowany przez Octavię. Sam remiks jest zwycięzcą konkursu „Remixuj z Octavią” zorganizowanego we współpracy z wiodącym portalem skupiającym twórców i fanów muzyki klubowej djmixclub.pl.
2017-06-30, 10:03

Teledysk ściśle odnosi się do tekstu "Plus Minus Infinity”. Klip, pełen charyzmy i energii Octavii, jest bardzo dynamiczny, bogaty w ujęcia pokazujące wysportowanie piosenkarki, która nie tylko pędzi po stromych wzniesieniach oraz jedzie z chłopakiem na motocyklu bez kasku, ale nawet tańczy na dachu pędzącego samochodu.  

Wideo przedstawia także piękno natury, która jest ponadczasowe.

"Mody i trendy się zmieniają,  ale piękno natury zawsze dotyka mnie dogłębnie i mam nadzieję także ludzi wrażliwych, którzy uwielbiają tańczyć, cieszyć się każdą piękną chwilą życia tak jak ja!" - powiedziała piosenkarka.

Klip opowiada historię młodej miłości. Czy to miłość na zawsze? Czy to miłość spełniona?

Muzyczne korzenie Octavii to jazz, hip hop, muzyka klasyczna, ale obecnie Octavia stworzyła dla siebie nowy styl – future pop. Checie wiedzieć co to jest? Posłuchajcie singla „Plus Minus Infinity”.

Artystka pochodzi z Polski, ale żyje i pracuje także w Londynie. Posiada skalę głosu obejmującą ponad cztery oktawy, pisze zarówno muzykę jak i teksty, a także gra na flecie.

Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Podyplomowego Studium Jazzowego im. H. Majewskiego w Warszawie. Stypendystką Conservatorium A. Casselli w L'Aquilli i Santa Cecilia w Rzymie we Włoszech (flet poprzeczny i śpiew operowy). 

Nagrywała oraz koncertowała dla Polskiego Radia, Jazz Radia, Radia Kraków, kanałów telewizji publicznej i Polsatu. Octavia nagrała trzy płyty: z kolędami, muzyką sakralną oraz album dedykowany Janowi Kiepurze zatytułowany "Nessun Dorma". 

Wokalistka współpracowała ze znakomitymi muzykami znanymi w kraju i na świecie, takimi jak:  Krzesimir Dębski, Troy Miller, Piotr Rubik, Bogdan Hołownia, Femi Temovo, Tomasz Szymuś, Rafał Sarnecki, Wojciech Karolak, Jose Torres, Michał Urbaniak i inni. 

http://www.octaviakay.com/

https://www.facebook.com/OctaviaKAYofficial/

https://www.instagram.com/OctaviaKAYofficial/

https://www.snapchat.com/add/OctaviaKAY

https://itunes.apple.com/pl/album/plus-minus-infinity-single/id1218301641?l=pl

https://www.youtube.com/c/OctaviaKAY

http://bit.ly/2mrZoar

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy