Ola N. z nowym teledyskiem
„Wirtualna Miłość” to pierwszy singel zapowiadający debiutancką płytę Oli N., która zostanie wydana w drugiej połowie 2018 roku.
2017-11-17, 11:37

Ola N. jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Końskich w klasie fortepianu. Śpiewu zaczęła się uczyć u Piotra Salaty w 2008 r. Od tamtej pory Ola zajmowała czołowe miejsca w wielu lokalnych konkursach wokalnych. Po maturze w 2011 r. przeprowadziła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła naukę w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Występowała w 3. edycji programu „Bitwa na Głosy” w drużynie Roberta Gawlińskiego (w trzech odcinkach miała dwie „solówki”), wzięła też udział w programie „The Voice of Poland” (edycja 2, drużyna Patrycji Markowskiej).

W 2016 r. OLA N. rozpoczęła stałą współpracę z kompozytorem i autorem tekstów Januszem „Johanem” Stasiakiem oraz producentem muzycznym Arkadiuszem Nawrockim, właścicielem Fader Studio w Warszawie, znanym ze współpracy artystycznej m.in. z Edytą Górniak, Haliną Młynkową. Z ich pomocą nagrała do tej pory Ep-kę z 5 piosenkami (jedna z nich również w wersji angielskiej pod tytułem „Virtual Love”). Ep-ka jest pierwszą zapowiedzią debiutanckiego albumu Oli.

"Wirtualna Miłość": https://www.youtube.com/watch?v=jl4W0geseLc

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
olan-1.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy