Beata Orbik zaprezentowała "Slajd"
Wczoraj do sprzedaży trafiła debiutancka solowa ep-ka warszawskiej wokalistki, uczestniczki programu "The Voice of Poland 2014" Beaty Orbik.
2018-05-15, 14:06

Kiedy w 2014-tym roku Beata Orbik stanęła na scenie ATM, aby spróbować swoich sił w programie "The Voice of Poland", efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Każdy z jurorów odwrócił się w fotelu, pragnąc mieć ją w swojej drużynie.

Program pozwolił jej przekuć pasję w codzienność - i tak od trzech lat Beata, absolwentka Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie, współpracuje z Marią Sadowską na jej koncertach, jednocześnie tworząc własną muzykę, ucząc się tańca oraz pieczołowicie rozwijając własną karierę.

Teraz w końcu nadszedł odpowiedni moment. Mając na koncie kilka gotowych piosenek nadeszła pora, by pokazać się szerszej publiczności.

EP „SLAJD”

Muzykę Beaty można określić krótko - „pop”. Pod tym terminem jednak, w jej przypadku, kryją się wpływy ze świata R&B, hip-hopu, muzyki elektronicznej, czy nawet dancehall. Trzy utwory, które trafiły na to wydawnictwo, łączą w sobie: pulsujący rytm, rozhulane syntezatory i nowoczesne podejście do pisania tekstów.

"Slajd": https://youtu.be/RYo6s7BMy7w

"Gang Złych Dam": https://youtu.be/-l9OMJrksFk

"Zabij gniew": https://youtu.be/nIBiDL_oQh8

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
beata_orbik.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy