Maze Of Sound wśród największych gwiazd prog-rocka
Utwór "Man In The Balloon" trafił na charytatywną kompilację "Voices For Hospices", która ukazała się 10 października. Łodzianie znaleźli się tam w doborowym towarzystwie.
2015-10-13, 12:26

"Man In The Balloon" Maze Of Sound to jeden z dwunastu utworów, które znalazły się na wydawnictwie. Na krążku goszczą także wielcy rocka progresywnego: Steve Hackett (ex Genesis), Edison's Children (Pete Trewavas - Marillion), Machines Dream, Gandalf's Fist, Nathan J Tillett, Looking-Glass Lantern, Crystal Palace, The Opposite Of Hate, IT, Violent Attitude If, Greylevel. Jest to więc "album - perełka" dla każdego fana rocka progresywnego i nie tylko! 8 z 12 utworów nie było oficjalnie wydanych nigdy wcześniej! Koszt albumu już od 7 funtów! Można go nabyć jako CD oraz cyfrowo na http://progressivegears.com Środki uzyskane ze sprzedaży albumu zostaną przeznaczone na wsparcie Światowego Hospicjum i Przymierza Opieki Paliatywnej (łagodzącej) - The World Hospice and Palliative Care Alliance.

www.youtube.com/embed/4P7AnMs7ejs

Dziennikarze zainteresowani otrzymaniem egzemplarza albumu "Sunray" Maze Of Sound lub wywiadem z zespołem są proszeni o kontakt: promocja@cantaramusic.pl 

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy