JoBee Project wydała singel "Burning Sense"
JoBee zasiewa ogień w nowym singlu „Burning Sense” z nowego albumu "The Beginning”. Surrealistyczny videoklip artystka nagrała w Tel Avivie ubrana w mistyczny kostium.
2019-06-21, 10:24

Zaciekła, ognista, pełna smaku, ale i delikatna w brzmieniu polska artystka z Brukseli, JoBee Project, współpracowała ze znanym belgijskim producentem elektronicznym Solemn Eye, aby podgrzać atmosferę na lato dzięki alternatywnemu electro singlowi „Burning Sense”.

„Burning Sense” to oda do minionych złamań serca i wypalonych historii miłosnych. Piosenka opowiada o wypaleniu się i o tym że mimo wszystko jest gotowa zacząć od nowa. To czas, aby ponownie zapoczątkować letnie wibracje, którym towarzyszą wizualizacje, idealnie pasujące do tego czarującego utworu. Wokalistka uderza w swoją bardziej delikatną stronę niż na poprzednim albumie „The Blossoming”.

JoBee powiedziała: „Ta piosenka jest pomostem do moich nowych brzmień, jest bardziej surowa i delikatniejsza. Pokazuje wiele aspektów mojej osobowości i rozwoju, którego doświadczyłam” .

"Burning Sense": https://youtu.be/NgNlPmXqwjc

Do tej pory JoBee wydała 2 albumy, z których każdy ukazuje jej wszechstronność, ponieważ łączy różnorodne melodie i rytmy z jej bezkompromisowa postawą. Z nieodłączną pasją do muzyki JoBee z radością buduje nowy rozdział dźwięków wraz ze zbliżającą się premierą jej nowego albumu „The Beginning”.

JoBee to polska artystka i prezenterka radiowa pochodząca z Lubartowa, od 15 lat mieszkająca w Brukseli, gdzie wraz ze swoim zespołem JoBee Project śpiewa jazz, soul, rock, pop i hip hop. Znana również jako prezenterka radiowa w stacji FM Brussel, gdzie od 5 lat prowadzi swój autorski program radiowy. Laureatka Nagrody Burmistrza Lubartowa za działalność kulturalną w 2019. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w szkole średniej, śpiewu uczyła się m.in. w Młodzieżowym Domu Kultury. W r. 2010 wzięła udział w XIX Międzynarodowym Festiwalu Polskiej Piosenki MALWY – zajęła tam II miejsce Grand Prix. W roku 2014 Joanna była uczestniczką popularnych programów muzycznych The Voice of Poland oraz Must Be the Music. W tym samym roku zdobyła IV miejsce na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu The Voice of Polonia 2014 po którym była na tournee po całej Europie. Artystka ma na swoim koncie juz dwa albumy wydane w Belgii.

JoBee jest założycielką i inicjatorką dwóch kolektywów kobiecych w Belgii – SupAfly Collective ( 2009) – kobiety w hip hopie, które organizują serie koncertów i festiwali muzycznych, a także Polish Workers Productions, który zrzesza polskie artystki mieszkające w Belgii. Od 2009 roku jest bardzo zaangażowana w promocję kobiet w hip hopie i kulturze.

Płyta "The Beginning" ukaże się 13 września, za jej produkcję jest odpowiedzialny KWAZAR (Red Bull Academy/ GAGARING STUDIO). Na „The Beginning” znajdzie się 7 nowych utworów w totalnie nowym klimacie.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
jobeeproject.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy