Mr.Gil wrócił po 10 latach z nową płytą
"Love Will Never Come" to tytuł nowej pierwszej od 10 lat płyty formacji Mr.Gil, na czele której stoi gitarzysta Mirek Gil (Believe, ex-Collage).
2022-12-30, 11:09

"Love Will Never Come" to piąty album w dyskografii Mr.Gil i jednocześnie następca wydanej w 2012 roku płyty "I Want You To Get Back Home". W nagraniu płyty wziął udział następujący skład muzyków:

Mirek Gil - gitara

Karol Wróblewski - wokal

Przemek Zawadzki - bas

Piotr Kubajek - perkusja

O niektórych muzykach zwykło się mówić, że są jak wino... resztę powiedzonka, musicie sobie dopowiedzieć sami, bo nie chcemy podpaść Mirkowi Gilowi, zaglądając w jego pesel, ale prawda jest taka, że popularny "Gilu", wyraźnie czuje się wciąż młodo i pomysłów na muzykę ma bez liku. Jeden z kilku jego projektów, Mr. Gil zawsze był swego rodzaju odskocznią dla warszawskiego muzyka. Za każdym razem muzyka, nagrana pod tym szyldem, nieco zaskakiwała słuchaczy. Czasem było jej bliżej do muzyki akustycznej, innym razem bywało poetycko... Nie inaczej jest i na najnowszym krążku wydanym przez poznańskie wydawnictwo OSKAR.

"Stone": https://youtu.be/kGlBN8jKJqk

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
mr-gil.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.