Malvva pokazała "Medalion"
Wokalistka Martyna Zając nagrywająca pod szyldem Malvva wydała debiutancką płytę "Medalion".
2022-12-30, 11:26

Malvva: "Album „Medalion” to kwiat o dziesięciu płatkach. Każdy z nich to opowieść o drodze stawania się świadomą, dojrzałą kobietą. O życiowych decyzjach, osobistych wyborach i oczywiście miłości. Bo ta, choć tak ważna dla każdego z nas, nie powinna być niczym uwarunkowana, o czym usłyszysz w promującej album piosence „Kontrapunkty”.

"sec.": https://youtu.be/2kC9Kzit-P8

Niewyczerpaną inspiracją do powstania tej płyty była i jest moja Babcia, która zawsze we mnie wierzyła i wspierała. Dla wnikliwych słuchaczy dodam, że album rozpoczyna się Jej modlitwą, a tytuł albumu to pamiątka-biżuteria po Babci. „Medalion” muzycznie i tekstowo krąży wokół duchowości, uzdrawiania i wysokich wibracji.

Wymyśliłam w zasadzie własny gatunek muzyczny: „szamański pop”, który mam nadzieję zainspiruje każdego do zadawania sobie ważnych pytań, szukania jeszcze ważniejszych odpowiedzi i przekuwania ich w lepsze życie, rozwój własny i nadzieję – tę absolutnie zawsze warto mieć!".

Martyna Zając ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach. Jako wokalistka współpracowała z takimi artystami jak: John Porter, Kayah, Grzegorz Hyży, Sławek Uniatowski, Kuba Badach i Krystyna Prońko. Z zespołem SUOVA nagrała album "Somewhere In The Middle", zaś z gitarzystą Jakubem Żyteckim - autorskie kolędy.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
malvva.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.