Romantycy Lekkich Obyczajów zaserwowali owoce morza
28 stycznia odbędzie się premiera nowego albumu olsztyńskich Romantyków Lekkich Obyczajów "Wybaczyć Wszystkim Wszystko". Ukazał się nowy klip do utworu "Owoce Morza".
2023-01-21, 10:25

„Owoce Morza” to piosenka o utraconej miłości niesiona transowym bitem, z powtarzanym jak mantra tekstem:

Zjem światło z twojej lodówki

Bo lubię kiedy mnie nie kochasz

Będę wielbił między nami pustki

I wypełnię je owocami morza

Klip: https://youtu.be/TOfHBH5C0p0

Fizyczna premiera płyty odbędzie się w sobotę 28.01.2023 w Olsztynie w formie wystawy fotografii - zdjęć z artystycznej sesji wykonanej jako uzupełnienie przekazu płyty. Kilka dni wcześniej pojawi się w streamingach. W lutym natomiast zespół rusza w promocyjną trasę klubową po całej Polsce, gdzie oprócz nowości zagra dobrze znane fanom przeboje.

Na płycie znajduje się 13 piosenek, skomponowanych w większości w okresie „największej światowej samotności” - lockdownu w 2020 roku.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
rlo-logo_my.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.