Łódzkie synth-popowe Poisonsweet wydało "You & Me"
Kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty łódzkiego duetu Poisonsweet to kompozycja "You & Me".
2023-01-21, 10:28

Utwór jest nieoczywistym protest songiem wobec szeroko pojętej nienawiści międzyludzkiej, prowadzącej do konfliktów. Temat szacunku wobec każdego człowieka ubrany został w surowe lecz przystępne elektroniczne brzmienia.

Klip "Owoce Morza": https://youtu.be/Ku42XkJBl-M

Poisonsweet to łódzki zespół alternatywny grający muzykę elektroniczną. W skład duetu wchodzi wokalistka Marta Murowaniecka oraz Rafał Spreng, kompozytor i klawiszowiec. Marta i Rafał tworzą muzykę od A do Z, całkowicie niezależnie – we własnym, zaaranżowanym studiu. Starają się, by ich muzyka nie była oczywista, a utwory zaskakiwały gęstością brzmień, nietypowym wokalem i atmosferą wyjątkowości. W warstwie tekstowej Poisonsweet równoważą aktualne kwestie społeczne z nieco luźniejszą tematyką relacji. Zależy im na tym, aby flow i dobra zabawa nie przesłoniły wartościowego przekazu. Mimo trzymania się określonego stylu, zespół w dalszym ciągu stawia na różnorodność i eksplorację gatunku, który w Polsce zdaje się nieodkryty i pełen inspiracji.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.