Łódzkie POISONSWEET wyda debiutancki album
Singel „You & Me” to kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu łódzkiego duetu Poisonsweet „Gate 61”, który trafi do sprzedaży 14 kwietnia.
2023-02-12, 09:18

„You & Me” jest nieoczywistym protest songiem wobec szeroko pojętej nienawiści międzyludzkiej, prowadzącej do konfliktów. Temat szacunku wobec każdego człowieka ubrany został w surowe, lecz przystępne elektroniczne brzmienia.

Klip "You & Me": https://youtu.be/Ku42XkJBl-M

W skład duetu wchodzą: wokalistka Marta Murowaniecka oraz kompozytor i klawiszowiec Rafał Spreng. Oboje tworzą muzykę całkowicie niezależnie od A do Z we własnym studiu nagraniowym. Starają się, by ich muzyka nie była oczywista, a utwory zaskakiwały gęstością brzmień, nietypowym wokalem i atmosferą wyjątkowości. W warstwie tekstowej Poisonsweet równoważą aktualne kwestie społeczne z nieco luźniejszą tematyką relacji. Zależy im na tym, aby flow i dobra zabawa nie przesłoniły wartościowego przekazu. Mimo trzymania się określonego stylu, zespół w dalszym ciągu stawia na różnorodność i eksplorację gatunku, który w Polsce zdaje się nie do końca odkryty i pełen inspiracji.

Poisonsweet będzie jednym z gości grupy Stillnox na trasie koncertowej, która rozpocznie się 25 lutego w Gdańsku. Łodzianie zaprezentują się na następujących koncertach:

25.02. Gdańsk, Paszcza Lwa

17.03. Słupsk, Paszcza Lwa

18.03. Kołobrzeg, Centrala

31.03. Warszawa, Potok

01.04. Łódź, Klubopiwiarnia

14.04. Bydgoszcz, Wiatrakowa

15.04. Ostrów Wlkp., Piwiarnia U Bossmana

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.