Aktor Mirosław Zbrojewicz w nowym klipie Pif Paf Peter & Franz
"Tak Po Prostu Jest" to najnowsza propozycja duetu Pif Paf Peter & Franz, w skład którego wchodzą: Peter Prentygast oraz Franz Dreadhunter.
2023-02-18, 10:44

Zespół powstał na Wyspach Kanaryjskich w 2020 roku z inicjatywy Petera Prentygasta i Franza Dreadhuntera. Peter Prentygast na stale mieszkający w Londynie, producent muzyczny, właściciel studia PM STUDIO, organizator koncertów. Franz Dreadhunter – kompozytor, na przestrzeni 30 lat współpracował z zespołami: Bajm, Tilt, Chłopcy z Placu Broni, Pudelsi, Kora, Homo twist, PRL, Deuter, Dupą, Maciek Maleńczuk, Beata Kozidrak, Tomek Lipiński, Bogdan Łyszkiewicz.

Teledysk "Tak Po Prostu Jest": https://youtu.be/4uD-ErHAJFo

W 2021 roku zarejestrowali pierwszy utwór Santa Cruz. W sesji nagraniowej udział wzięli doskonali muzycy sesyjni. Rok 2022 to niezwykła wersja przeboju Bajmu „Jezioro Szczęścia”, którego współtwórcą jest Franz. 16 lutego 2023 ukazał się nowy autorski singel „Tak Po Prostu Jest”.

Reżyserem teledysku "Tak Po Prostu Jest" jest Sergiusz Wasilewski, który realizował już poprzedni klip zespołu do utworu „Jezioro szczęścia ’’. W wideo, oprócz Petera i Franza, udział wzięła udział dwójka znakomitych aktorów: Mirosław Zbrojewicz oraz Malwina Jelistratow. W 2023 roku Piff Paff wyda płytę, na której znajdzie się również i ta piosenka.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.