Steria się pobawiła
Ukazał się pierwszy singel warszawskiej rockowej grupy Steria anonsujący debiutancką płytę, która ukaże się po tegorocznych wakacjach. W składzie grupy jest m.in. gitarzysta Marek Balaszczuk znany z formacji Korpus.
2023-03-17, 10:34

Grupa Steria powstała w 2022 roku. Zaczęło się w roku 2021 od spotkania na muzycznej drodze Karoliny „Nutki” Olszak z zespołu NMR i gitarzysty hardrockowego zespołu Korpus Marka Balaszczuka. Ich muzyczna wyobraźnia i wrażliwość zaowocowała pracą nad nowym projektem.

Klip "Pobawiłam się (Wódka)": https://youtu.be/T5exC1yvo4s

Na początku roku 2022 grupa NMR zagrała swój pożegnalny koncert, a wokalistka zaprosiła do nowo powstałego bandu sekcję rytmiczną z NMR, łącząc tym samym miłość do dwóch projektów. W ten sposób dołączył bębniarz Mariusz "Maniek" Stępniak oraz basista Mariusz Bartela "Krecik".

NMR występował m.in. w wydarzeniach Motoserca, gdzie zawładnął sercami twardych motocyklistów. Korpus natomiast to popularna w latach osiemdziesiątych warszawska hardrockowa grupa, która już w 1983 roku zdobyła w Jarocinie pierwsze miejsce w plebiscycie widzów, wygrała wiele rockowych festiwali, dużo koncertowała.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.