Zima W Środku Lata wydała "Mantrę"
"Mantra" to drugi singiel zapowiadający kolejną płytę duetu Zima w Środku Lata.
2023-03-31, 12:08

"Mantra" to utwór w stylistyce popowo - tanecznej z elementami folku. Można tę historię interpretować dwojako. Jedną z dróg wydaje się ta, gdzie melodia w mantrze słów zaklina kobietę. W innej zaś, to kobieta kusi i wabi słodkimi słowami swojego wybranka. Utwór podrywa do tańca, ale również skłania do refleksji i interpretacji niejednoznacznej treści. W minimalistycznym tekście zawarte są bowiem meandry życia miłosnego w którym wydarza się wiele rzeczy - szczególnie takich, których nie da się opisać - można je jedynie poczuć.

"Mantra": https://youtu.be/pgboJpi6D-M

Zespół Zima w Środku Lata to warszawska grupa, której zdecydowanie nie da się zaszufladkować. Duet zadebiutował płytą "Zima w Środku Lata" w 2022 roku. Zespół gościł na antenie stacji telewizyjnych, na antenach stacji radiowych oraz internetowych listach przebojów.

Obecnie pracują nad kolejną płytą. Pierwszy singiel "Alkowa", wydany na początku 2023 roku, odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych oraz eterze. Do dziś  pozostaje na radiowych listach przebojów.

Michał Szczerbiec i Caroline Brazavsky to burza energii i niebanalnych rozwiązań muzyczno - lirycznych. Częstują słuchaczy niestandardowymi brzmieniami łączącymi w sobie minione, oldschoolowe dekady i otaczające nas dźwięki teraźniejszości. Mocne gitarowe riffy, ale także gitara akustyczna i basowa łączy się z lirycznym śpiewem Caroline. Wykonują swoją muzykę w wersjach elektro - akustycznych wspomagając się looperem i elektroniką.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.