Na Tak tęskni
Zespół Na Tak właśnie wydał swój najnowszy singiel, zatytułowany „Tęsknię”, co sygnalizuje, że grupa rozpoczyna pracę nad kolejnym albumem.
2023-05-24, 17:55

Piosenka ta porusza temat miłości, ale bardziej skupia się na wątpliwości, czy tak naprawdę istnieje. Bohater utworu doświadcza przywiązania, tęsknoty oraz potrzeby bliskości, ale jednocześnie odczuwa także strach i niepewność co do przyszłości.

"Tęsknię": https://youtu.be/BuH8GFMp-PE

Tekst piosenki podkreślony został przez mieszankę stylów cold wave i triphop, gdzie surowe brzmienie postpunka, nietypowe brzmienie basu z dodatkiem elektroniki tworzy nastrój niepokoju. Aranżacja ta idealnie oddaje rozchwianie emocjonalne bohaterki i wprowadza słuchaczy w odpowiedni nastrój.

Do singla powstał również klip, który utrzymany jest w konwencji czarno-białej i doskonale podkreśla dekadenckie klimaty oraz samotność bohaterki. Elementy klipu nawiązują do estetyki Depeche Mode, a sama realizacja została wykonana na wysokim poziomie artystycznym.

Wszystko to razem tworzy atmosferę, która jest zarówno mroczna, jak i tajemnicza. Na Tak udowadniają, że są zespołem, który potrafi połączyć różne style muzyczne i stworzyć coś wyjątkowego. Ich nowy singiel „Tęsknię” to wspaniały zwiastun kolejnego albumu, który na pewno zainteresuje fanów zespołu oraz miłośników alternatywnej muzyki.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
na-tak-foto.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.