Nowakowsky śpiewa o samotności
Stacjonujący w Iławie wokalista, gitarzysta i kompozytor Nowakowsky wydał pierwszą zapowiedź drugiej płyty studyjnej.
2023-12-31, 20:46

"Samotność" to piosenka napisana w latach 90 przez zespół RENE, jest to bardzo sentymentalna wycieczka do głębi siebie po odpowiedzi egzystencjalne.

"Samotność": https://youtu.be/f3wj-32s6C4?si=lg5XuuN9jZVjc3OT

Mocny, przejmujący utwór w rockowym klimacie z Gilmourowskim zacięciem, który opowiada o tym co najbardziej nas w życiu przeraża, a także dotyka niejednokrotnie wielu z nas.

Nowakowsky to 33 letni polski wokalista, który zadebiutował 2021 roku ze swoim pierwszym singlem „Dziś jestem tu” a w 2023 wydał swoją debiutancką płytę, która nosi ten sam tytuł. Pochodzi z Mazur, był górnikiem, jest barberem, ale na co dzień w jego żyłach płyną nuty, kształci się również w zakresie realizacji dźwięku. Aktualnie mieszka w Iławie i pracuje nad drugim krążkiem.

Artysta po wydaniu debiutanckiego albumu poszedł za ciosem i nie zwalnia tempa pracując nad nowym krążkiem z mocno osadzonymi gitarami. Nowakowsky twierdzi, że odnalazł swoją drogę w rock and rollu, tymczasem zanim dopracuje materiał zapowiada wydanie kilku utworów, będą to odświeżone wersje starszych numerów ale także featuringi.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
nowakowsky.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.