Bartosz Słatyński ma nadzieję wolności
Po krótkiej przerwie, muzyk Bartosz Słatyński powraca z nastrojowym utworem „Nadzieja wolności”, który zapowiada nowy kierunek w muzycznej drodze wykonawcy.
2023-12-31, 20:53

„Główny nacisk podczas pracy nad utworem został położony na instrumenty klawiszowe kierując go w stronę 'piano rocka'” – mówi Bartosz.

"Nadzieja Wolności": https://youtu.be/EfL_qNOE17c?si=fPKA8fCLntea0f5g

Ważne jest przesłanie piosenki mówiące o profilaktyce uzależnień. „Siedziałem w tym po uszy, gdyby nie nadzieja i miłość nie poradziłbym sobie. Czuję, że wciąż odzyskuję wolność i o tym chciałem zaśpiewać” – dodaje muzyk. Piosenka jest efektem współpracy z producentem Aleksandrem Kaczmarkiem, obok sprawdzonych muzyków w nagraniu usłyszymy m.in. debiutującego na gitarze basowej Witolda Maciejczyka.

Bartosz Słatyński to muzyk instrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na lokalnych i ogólnopolskich przeglądach muzycznych, w tym: Grand Prix Ogólnopolskiego Festivalu w Lidzbarku Warmińskim w 2003 roku, 3 miejsce w Debiutach opolskich w 2005 roku. Od 2002 roku w składzie Avalanche. Zaproszony do mysłowickiego składu Penny Lane, którego wydana przez EMI płyta została nominowana do nagrody Fryderyk 2006 w kategorii alternatywny album roku..

Po rozwiązaniu zespołów jako muzyk solowy, wydał płyty „Mały ktoś” (2015) oraz zbiór duetów pt. „My” (2021).

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.