Magda Hanusek i T. Day wydali "Zawołaj Mnie"
Magda Hanausek i Tomasz Dzień (T. Day) nawiązali współpracę, której owocem jest mini-album "Zawołaj Mnie".
2024-03-20, 10:37

Magda Hanausek & T. Day to duet dwojga przyjaciół , którzy kochają muzykę. T.Day czyli Tomasz Dzień jest kompozytorem, muzykiem i producentem muzycznym pochodzącym z Mielca. Przez prawie 30 lat koncertował jako basista z wieloma artystami i zespołami takimi jak: Mr. Pollack, Taurus, Seven B, Gienek Loska, Jacek Dewódzki, Delhy Seed, Steel Velvet. Magda Hanausek to wszechstronna wokalistka i autorka tekstów mieszkająca w Krakowie. Spotkali się przypadkiem na koncercie Magdy w jednym z krakowskich lokali i już po kilku tygodniach powstały pierwsze piosenki. Owocem ich wspólnej twórczości jest mini-album pt. "Zawołaj mnie" na którym znalazło się 5 utworów.

Sami określają swoją muzykę jako alternatywny pop, ale nie przywiązują wagi do "szufladek". Jak sami mówią "muzyka powinna płynąć z serca i sprawiać przyjemność”.

Album "Zawołaj Mnie": https://open.spotify.com/album/01jkhrdjLy13HUljsMiWL8?si=9HyyTxPUQvO9z2Row-p_eQ

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.