Anielka zaprezentowała "Fantomowe Show"
Angelika Balcerek z Radomia zaprezentowała klip do nowej kompozycji "Fantomowe Show".
2024-04-29, 11:33

Anielka: "Piosenka opowiada o trudności w wyrażaniu uczuć oraz konfuzji wewnętrznej. Niekiedy w relacjach mamy problem z wyrażaniem własnych uczuć, przemyśleń i rodzą się trudności w rozumieniu własnych emocji. Piosenka dotyka wątku relacji, która z jednej strony może być ważna… , ale może być też przytłaczająca. W refrenie pojawia się motyw "Fantomowego show", co może sugerować, że relacje są jak teatr, gdzie improwizacja staje się normą, a uczucia są trochę zmęczone tym cyklem".

Angelika Balcerek - magister prawa, studentka wokalistyki estradowej na Akademii Muzycznej Łodzi. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Laureatka i finalistka licznych konkursów wokalnych, m.in. II miejsce - 46. Ogólnopolski Konkurs „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie, finalistka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” 2019, nagroda dziennikarzy za II etap finału konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Sopocie. Pisze teksty oraz współtworzy muzykę.

Klip "Fantomowe Show": https://youtu.be/Bo8LG-4u5uQ?si=k7Qw-wPQd3BbBFRZ 

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.