Białostocka LUPA jest w "Euforii"
Białostocka formacja LUPA zaprezentowała klip do utworu "Euforia".
2024-05-25, 15:46

Muzycy Lupy tak mówią o nowym klipie: "Nakręciliśmy go sami podczas wyjazdu do Hiszpanii. W klipie można zobaczyć Lupę w mniej oficjalnych okolicznościach. "Euforia" jest numerem "z przymrużeniem oka" zrobiliśmy więc adekwatny teledysk".

Teledysk "Euforia": https://youtu.be/U2IuTj7rhoc?si=I0LlTSNTaKI02U9w

Nowa płyta zespołu Lupa „Synergia” to 10 autorskich utworów dla słuchaczy, którzy szukają czegoś nowego i oryginalnego. To muzyka dla tych, którzy nie boją się eksperymentować i odkrywać nowych brzmień.

Muzyka zespołu LUPA charakteryzuje się bogatym brzmieniem, łączącym różne style muzyczne w tym ciężkie riffy gitarowe, mocne brzmienie perkusji, elektroniczne wstawki i klasyczne instrumenty. To połączenie ekspresji rocka, energii elektroniki, mroku metalu z elegancją muzyki klasycznej.

Zespół LUPA powstał w 2015r w Białymstoku. Koncertował w wielu miastach w Polsce, brał udział w festiwalach i przeglądach muzycznych. Na płycie gościnnie zaśpiewali Tomasz Szczepanik (Pectus) oraz raper Cira.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
lupa.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.