Komety przedstawiły "Martę"
Marta" to piąty singiel promujący "Ostatnie okrążenie" - kolejny album Komet, który ukaże się 6 września 2024 r.
2024-05-25, 16:01

Nowy album Komet to wyjątkowo zróżnicowana muzycznie propozycja, a “Marta” jest tego doskonałym przykładem. Poprzednie single charakteryzowały się klasyczną dla tego zespołu gitarową estetyką, więc nowy singiel może być dla fanów nie lada zaskoczeniem. Jest to najbardziej minimalistyczny i oparty na brzmieniu klawiszy utwór z dotychczas zaprezentowanych. Nie zmienia się za to romantyczny klimat unoszący się nad tekstem oraz charakterystyczny sposób opowieści, z którego słynie lider grupy - Lesław. W efekcie można zdecydowanie spodziewać się, że “Marta” będzie jedną z pretendentek do przeboju nadchodzącego lata.

Odsłuch singla "Marta": https://youtu.be/f-JYpn8_ZSU?si=SRBmTDAtiGgUHdAY

Zapowiedziany album to efekt współpracy Komet z jedną z najciekawszych niezależnych wytwórni na polskim rynku – Peleton Records. Promujące go dotychczas single cieszyły się sporym zainteresowaniem i obecnością zarówno na playlistach wielu stacji radiowych, jak i na edytorskich playlistach w serwisach streamingowych. Od razu zostały też polubione przez fanów grupy, którzy poznali je w wersjach live podczas koncertów.

Nowy album to bezpretensjonalna przebojowość, romantyczny klimat i charakterystyczny wokal Lesława, który wciąż zachwyca wciągającymi historiami o relacjach międzyludzkich, życiu w Warszawie, a także swoich własnych bohaterach.

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.