ZAGI zaprezentowała nowy singel "Niepokoje"
"Niepokoje" to nowy singel ZAGI napisany wspólnie z fanami artystki.
2020-05-01, 11:03

– “Niepokoje” to piosenka, którą napisałam wspólnie z moimi fanami na początku kwarantanny – online. Na wieść o odwołanych koncertach i o tym, że na najbliższe tygodnie, a może i nawet miesiące wszyscy będziemy musieli odstawić swoje dotychczasowe plany i rutyny na inny czas – poczułam, że muszę zrobić coś co poprawi mi – i wszystkim moim słuchaczom nastrój, a negatywne myśli odstawi na drugi plan – opowiada Zagi.

– Wpadłam na pomysł, że skoro nie mogę ruszyć w trasę po Polsce, ruszę w trasę po moim mieszkaniu. Przez kolejne dni transmitowałam więc z różnych pomieszczeń mojego mieszkania. W sypialni – zorganizowałam songwriting camp – podczas którego powstał utwór „Niepokoje”, w kuchni odbył się meet&greet podczas którego odpowiadałam na pytania których nagromadziło się sporo pod moimi postami na mediach społecznościowych, a w salonie na „main stage” zagrałam koncert! – dodaje wokalistka.

– Razem z moim mężem Michałem, który jest współproducentem utworu, który zajął się również jego miksem oraz moim zespołem – nagraliśmy „Niepokoje” w warunkach domowych, komunikując się ze sobą wyłącznie online. Pomyślałam, że skoro ta piosenka pomimo pandemii potrafiła sprawić, że na chwile mogliśmy zapomnieć o odległości, która nas dzieli – to teledysk do tego utworu koniecznie musimy stworzyć razem, by poczuć się jeszcze bliżej siebie!

Proces powstawania utworu: https://youtu.be/T3Ai7oLcWFc

Utwór "Niepokoje": https://youtu.be/mxM-G3CCu6I

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Szklarek
Cantaramusic.pl
ZAŁĄCZNIKI
zagi.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.